breadcrumbs_revolution_theme

Умови повернення товару

Категорично заборонено обклеювати пакування товару скотчем і робити на ній будь-які написи! Такий товар не підлягає поверненню, і ми не будемо забирати його з відділення компанії-перевізника. Зверніть увагу, що витрати на доставлення товару назад оплачуються вами (крім тих випадків, коли ви повертаєте бракований товар або товар, який не відповідає замовленням). Якщо ви не сплатите доставку або вкажете оплату післяплатою, ми не отримаємо посилку, вона повернеться відправнику.

Ми відшкодовуємо вартість товару, що повертається не пізніше ніж через 10 робочих днів з моменту, коли отримаємо його. Протягом цього проміжку часу ми маємо право провести експертизу з метою визначення якості товару і збереження його споживчих властивостей. Повернення грошей можливе тільки на підставі заповненої заяви із зазначенням ПІБ, і тільки при пред'явленні вами документа, що посвідчує особу (або його копії).

Важливо
Пересилку повернення оплачує Клієнт (крім випадків повернення невідповідного замовлення товару або товару з прихованим дефектом, який не можна було виявити при огляді у відділенні компанії-перевізника). Посилки, відправлені за наш рахунок, а також із зазначеним накладеним платежем будуть забиратися з відділення компанії-перевізника.